Розміри поштових коробок

Види та розміри поштових коробок

Розміри поштових коробок залежать від габаритів посилки. Зараз найбільший попит мають картонні коробки. Поліетиленова упаковка потрібна для пересилання документів, а дерев’яна тара є дуже дорогою. Упаковка з картону мало чим поступається дерев’яній.

  • матеріал: гофрокартон;
  • сировина: картон 140 г/ м²;
  • профілі: B, E;
  • шарів: 3, 5; 
  • колір картону: білий, бурий;
  • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

  • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
  • обмотка захисною плівкою;
  • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія.

Особливості поштових коробок з картону

Для габаритних вантажів можна придбати багатошарові ящики з гофрокартону. У такій коробці може бути 3 або 5 шарів картону. В ній можна сміливо пересилати посилку, вага якої перевищує 10 кілограмів.
Коробки із тришарового гофрокартону маркуються від Т20 до Т26. Між двома шарами щільного рівного паперу знаходиться шар гофрованого картону. Тришарова картонна поштова коробка стійка до механічних пошкоджень та вологи.
Тип профілю позначається літерами С, В або Е. Профіль «С» – найнадійніший. З нього виготовляють поштові коробки великого чи середнього розміру. Товщина гофри тут 4,2 мм.
Профіль В теж практичний, але має меншу товщину 3,2 мм. Він теж дуже стійкий до деформацій, при цьому коштує дешевше.
З профілю «Е» виготовляються найлегші коробки. Його товщина 15 мм. Цей картон є зручним для нанесення зображень методом флексографії.
П’ятишаровий гофрокартон має маркування від П30 до П34. Залежно від типу коробки тут чергуються різні види профілю “В”, “С” та “Е”. Тара з п’ятишарового картону надійніша ніж із тришарового. Із неї виготовляють великі поштові коробки.

Розміри поштових коробок

Обираючи розміри картонних поштових коробок, орієнтуйтеся на здоровий глузд. Немає сенсу брати надто велику коробку. Навіщо платити зайві гроші? Перш ніж відправити посилку, покладіть її в коробку, перевірте, чи не прогинається дно. Якщо є сумніви, виберіть щільнішу тару.
Для невеликої бандерольки, вагою до 5 кг, цілком підійде тара розміром 440х210х240 мм. Більш важку посилку до 20 кг краще переслати в ящику 470х430х400 мм. Для маленьких посилок підійде поштова коробка розміром 240х170х50 мм. Це коробка плоскої форми.
Тут все індивідуально. Орієнтуйтесь на розміри вантажу. Якщо Ви самостійно не можете визначитися з розміром, консультацію можна отримати у виробника. Він підкаже оптимальні розміри поштових ящиків для того чи іншого вантажу.

Це може вас зацікавити