Картонна коробка для іграшок

Ціна від 10 грн.

Картонна коробка для іграшок в Києві оптом

Надійно захистити ляльки, машинки, літачки та інші «дитячі радості» від пошкоджень у процесі транспортування допоможе картонна коробка для іграшок. Купити оптом такі вироби в Києві або замовити їх доставку в будь-який куточок України ви завжди зможете в «Галерея Пак».

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 3, 5; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий чи готівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія.

Види картонних коробок для іграшок

Діставати іграшки з коробки — це завжди приємно. А якщо така упаковка ще й барвисто оформлена, то робити це у два рази приємніше. «Галерея Пак» пропонує своїм клієнтам купити упаковки для іграшок оптом за доступною ціною. Ми реалізуємо наступні варіанти таких коробок:

 • Тара з вушками.
  Такі самозбірні коробки під іграшки складаються з одного елемента. Фіксація всієї конструкції виконується за рахунок цих самих вушок, які висікаються в процесі виробництва заготовки. Область застосування цієї тари — упаковка іграшок, які комплектуються додатковими елементами або дрібними деталями.
 • Упаковка «валіза»
  Якщо ви вирішили купити такі ящики для іграшок оптом, то вам буде корисно дізнатися, що збирається цей вид тари за принципом «хвоста ластівки». Крім того, для зручності перенесення коробка має ручку, а в деяких випадках, і прозоре віконце на бічній стінці. Область застосування виробів даної конструкції — пакування новорічних подарунків, м’яких чи пластикових іграшок.
 • Коробка кришка-дно.
  Така картонна коробка для іграшок, як можна здогадатися з назви, складається з двох елементів — дна та знімної кришки. Область застосування даного виду тари — упаковка великогабаритних та важких товарів, наприклад, дитячої залізниці чи машинок великих розмірів. При транспортуванні крихких товарів, коробка додатково оснащується ложементом.

Купити такі коробки для іграшок в Києві та Україні, ви завжди зможете у «Галерея Пак».

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Переваги картонних коробок для іграшок

Основна перевага даного виду тари — це її цілковита безпека для дитини. Упаковка виготовляється виключно з натуральних матеріалів та не містить небезпечних для здоров’я дітей компонентів. Крім того, з інших переваг таких коробок необхідно відзначити наступні їх характеристики:

 • невелика вага та габарити у складеному вигляді. Особливо актуально це для оптових покупців, які зможуть суттєво заощадити на послугах транспортних компаній;
 • можливість нанесення друку у вигляді логотипу компанії чи святкового принту. Завдяки цій особливості, ви не тільки виділите свій товар на фоні конкурентів, а й зробите додаткову рекламу своєму бренду;
 • високий показник міцності, завдяки чому вміст коробки надійно захищений від механічних пошкоджень. Погодьтеся, що пошкоджена іграшка — це не тільки удар по іміджу компанії, а й дуже неприємний сюрприз для дитини;
 • можливість замовити упаковку за індивідуальним проектом. Наші фахівці розроблять та оформлять коробку в залежності від особливостей товару, а також ваших побажань;
 • доступна вартість виробів через відносно невисоку ціну на основний матеріал.

Картонна коробка для іграшок у Києві та Україні — це лише «Галерея Пак».

Щоб зробити замовлення або отримати додаткову інформацію щодо даного типу упаковки, зателефонуйте нашим менеджером за номером, вказаним на нашому сайті, або відправте свого листа на нашу електронну адресу.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СВОЮ УПАКОВКУ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа