Ящик з гофрокартону для овочів

Лотки та ящики з гофрокартону в Києві від виробника.

Коробки без верху — це і є лотки з гофрокартону. Купити у Києві такі вироби або замовити їх доставку по Україні, ви завжди зможете у виробника «Галерея Пак». Цей вид тари може мати різні варіанти конструкції. Найбільш популярний різновид — самозбірні лотки. Їх збирають без застосування допоміжних засобів. Цей вид упаковки є екологічно безпечним для харчових продуктів. Лотки та ящики з гофрокартону зручні у використанні та відрізняються невисокою ціною. У складеному вигляді такі коробки займатимуть мінімум місця.

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 3; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий чи готівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія (Нова Пошта, Укр Пошта).


При плануванні доставки просимо враховувати військові та форс-мажорні обставини.

Види та переваги лотків із гофрокартону від «Галерея Пак»

Лоток-телевізор

Ящик з гофрокартону такого виду призначений для пакування кондитерських виробів — печива, вафель, цукерок. В залежності від товару вироби можуть мати різні форми та розміри. Їх виготовляють із гофрокартону марки Т-24 білого кольору. Такі кондитерські лотки з гофрокартону відрізняються самозбірною конструкцією та мають такі переваги:

 • міцність;
 • дешевизна;
 • легкість;
 • екологічність;
 • естетичність.

Виробництво кондитерських лотків з гофрокартону в Києві дає можливість економити на підручних матеріалах — скобах, клеї, скотчі. Поставляються вони у розібраному вигляді. Їх збирання не складе особливих труднощів і не вимагає спеціальної підготовки.

Овочеві лотки з гофрокартону

Лотки із тришарового гофрокартону використовують для зберігання овочів та фруктів. Відрізняються невеликою висотою бортів та відсутністю кришки. На їх стінах передбачені спеціальні вентиляційні отвори. Тому овочеві лотки з гофрокартону можна впевнено застосовувати під час транспортування продукції на великі дистанції. Гофролотки такої моделі забезпечують гарний огляд та швидкий доступ до товару. З цієї причини така тара просто незамінна у торгівлі. Купити овочеві гофролотки в Києві можна звернувшись до відомої виробника «Галерея Пак».

Упаковка для м'яса

Великою популярністю користується ящики з гофрокартону для м’яса та птиці. Така тара здатна витримувати великі перепади температури, має легку вагу, коштує недорого.

Картонні лотки для м’яса мають посилені стінки та ребра жорсткості. Кришка, що знімається, дозволяє захищати товар від пошкоджень. На бічних стінках передбачені вирубні ручки.

Для виготовлення такої тари використовують гофрокартон із целюлозою, який здатний витримувати значні температурні перепади при заморожуванні та розморожуванні м’ясної продукції.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Переваги лотків та ящиків з гофрокартону

Гофроупаковка має безліч переваг у порівнянні з пластмасовою тарою:

 • має невелику вагу та малі габарити;
 • поставляти її можна у розібраному вигляді.

Це дає змогу заощаджувати суттєві суми на доставці. При всій її легкості вона має високі характеристики міцності.

Найбільшою перевагою гофроупаковки є висока екологічність та безпека. Після остаточного виходу з експлуатації існує можливість її вторинної переробки. А так як кожен виробник харчової продукції відповідає за її екологічну безпеку, пріоритетом для нього має бути придбання упаковки із екологічно чистої сировини.

Замовити гофролотки від виробника

Виготовлення лотків з гофрокартону в Києві на замовлення здійснює «Галерея Пак». Картонні коробки-лотки ми створюємо у будь-яких необхідних формах та розмірах. При створенні виробів ми застосовуємо сучасні технології післядрукарської обробки.

Ціна конструкцій невисока і залежить від марки гофрокартону, складності роботи та об’ємності замовлення. Чим більшим буде тираж, тим меншою буде його вартість.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа