Гофрокартон для захисту меблів та дверей при транспортуванні та зберіганні.

Защита меюели и дверей гофрокартоном

Потрібен серйозний захист товару при логістичних операціях та зберіганні? Громіздкі продукти з кутами потребують особливого підходу у розробці упаковки, яка захистить товар у разі вібрацій та сильних зіткнень. З цим допоможе гофрокартон для захисту дверей та меблів.

уголок из гофрокартона Защита мебели и дверей гофрокартоном на заказ производство

Скористайтеся послугами Галерея Пак та їх досвідом у створенні суперзахисного гофрокартону. Галерея Пак єдині на ринку пропонують надміцний гофрокартон, що складається з 4 шарів, але з’єднані впоперек, а не вздовж як завжди. У чому унікальність цієї пропозиції? Елементарно. Міцність чотиришарового листа зберігається незалежно від напрямку гофри!

Уголок из гофрокартона Защита меюели и дверей гофрокартоном

Завдяки нашому багаторічному та великому досвіду в галузі ми розробляємо упаковку, адаптовану до конкретних вимог щодо завантаження вашого продукту. У цьому секторі йдеться не лише про гарне поводження та безпеку при транспортуванні, а й про візуальний дизайн упаковки. Скористайтеся перевагами нашого високоякісного процесу друку та розумно підготуйте свій продукт, щоб він був максимально конкурентним, захищеним та привабливим. Дізнайтесь про різні пакувальні рішення від Галерея Пак для меблевої та деревообробної промисловості.

Защита меюели и дверей гофрокартоном

Зв'яжіться з нами