Які підприємства використовують гофрокартон та гофротару в Україні.

Поговоримо про масове використання на виробничих підприємствах такий продукт як гофрокартон, підприємства, які оптом закуповують упаковку та листи. Найчастіше це нестандартні замовлення своєї особливої специфічної упаковки, яка розрахована на певну вагу своєї продукції. Від цього залежить кількість шарів картону, профіль, щільність паперу.

коробки гофрокартон упаковка на поддоне

Перше, що спадає на думку це звичайно перевізники.
Коробки Нової Пошти, Укрпошти та інші. Коробки із гофрокартону для перевізників виготовляються мільйонними тиражами. У багатьох навіть є свої виробничі потужності.

коробки Нова Почта гофрокартон

Перше, що спадає на думку це звичайно перевізники.
Коробки Нової Пошти, Укрпошти та інші. Коробки із гофрокартону для перевізників виготовляються мільйонними тиражами. У багатьох навіть є свої виробничі потужності.

ящик из гофрокартона для овощей

Фармацевтичні компанії. Дрібні коробочки з медикаментами упаковуються у великі коробки з картону, що дозволяє перевозити їх у великій кількості.
Кондитерські та хлібобулочні фабрики. Часто в магазинах можна зустріти лотки та ящики з гофрокартону , в яких розміщені солодощі. Це відкрита упаковка, вона у схожому виконанні використовується для перевезення фруктів та овочів агро компаніями.

уголок из гофрокартона Защита мебели и дверей гофрокартоном на заказ производство

Алкогольні компанії використовують коробки з перегородками для безпечного перевезення склотари. Тому віддають перевагу коробкам з перегородками з гофрокартону навіть у 5 шарів для максимальної безпеки при перевезенні.
Пирогові та піцерії замовляють виробництво спеціальних коробок для пирогів та піци. Їх безліч варіантів аж до порційних. Виробники меблів і дверей дбають про безпеку під час перевезення. Як альтернатива захисту із пінопласту – куточки з гофрокартону для захисту дверей та меблів.
У результаті цю статтю можна писати нескінченно і може скластися враження, що жоден бізнес в Україні не обходиться без пакування з гофрокартону. Якщо ви шукайте гофрокартон від виробника, коробки з гофрокартону, листової або рулоном, то вам варто звернутися до одного з найкращих виробників у Києві – Галерея Пак . Вони мають новітнє обладнання, гнучкий підхід, власна доставка. Вибирайте свою упаковку і до зустрічі до Галереї Пак!

 

Коробки для пиццы с клапаном ящик коробки оптом рулон коробка на заказ

Зв'яжіться з нами