Гофрокартон у POS матеріалах кондитерських виробів та закусок.

В магазинах і супермаркетах нам зустрічаються нав’язливі торгові полиці, що манять, частіше на касовій зоні з кондитерськими виробами і закусками. Стоїте ви з дитиною на касі, яка вимагає купити, або нудьгуєте на касі і берете все поспіль. За вас маркетологи вже подумали, використовувавши гофрокартон у POS матеріалах.
Спонтанні покупки – це продумана маркетологами варіація вашої поведінки. У цій ситуації вирішальне значення для продажу можуть мати готова до зберігання упаковка, безпечна транспортна упаковка та високоефективна упаковка для кондитерських виробів і закусок.
Упаковка з гофрокартону для кондитерських виробів та снеків у точках продажу від Галерея Пак.
Ваш продукт має бути центральним елементом POS. Готова до викладки упаковка, рекламна упаковка для продажу, сучасні варіанти друку, а також захист та упаковка, що транспортується, Галерея Пак пропонує вам всі рішення щодо створення ідеальної упаковки з гофрокартону для вашого бренду.
Нехай ваші клієнти думають, що вони прийняли рішення про купівлю.
Шестикутна упаковка.
Використовується для кондитерських виробів та закусок, які розміщені у круглій первинній упаковці. Ви заощаджуєте на розміщенні продуктів на піддонах – оптимізований рівень використання простору.
Шестикутна упаковка також стійкіша. Ця форма упаковки відрізняє її від конкурентів на роздрібній полиці. Ви можете замовити її в Галерея Пак .

картонная упаковка для чипсов

Полочне пакування для шоколаду
Щоб кондитерські вироби та шоколад завжди були в чистоті та порядку в передній частині полиці, всередині упаковки часто використовуються вбудовані системи підштовхування. Вироби проштовхуються гумками від першої до останньої пачки шоколаду. Ця система також використовує всю глибину полиць із пакувальними одиницями до 400 мм. Це дозволить вам оптимально уявити свій бренд на POS-терміналі.
Упаковка виготовляється цільною та може заповнюватися автоматично або вручну. Упаковка із системою подачі продукції завжди забезпечує акуратну презентацію ваших кондитерських виробів споживачеві.

Упаковка для шоколадок и батончиков с автонадимом

Крупномасштабні конструкції у точках продажу.
Їх незвичайний дизайн та розміри роблять їх справжніми приманками для очей. Пов’язаний з продуктом дизайн та друк великомасштабних макетів із гофрокартону демонструють їх найкращі характеристики. Масштабні розміщення покращують покази.

Огромная картонная конструкция

Ці та інші конструкції з гофрокартону ви можете вибрати, спроектувати та виготовити в Галереї Пак . Це сучасне гофро виробництво у Києві з найновішим обладнанням, яке дозволяє виконати будь-яку гофро картонну ідею.

Коробки для пиццы с клапаном ящик коробки оптом рулон коробка на заказ

Зв'яжіться з нами