Коробки з гофрокартону та коробки з картону - у чому різниця.

Лист гофрокартона двухслойный трехслойный картон

Ми звикли, що люди використовують слово картон до будь-якого виду паперових пакувальних матеріалів. Для професійної пакувальної промисловості ефективним матеріалом є саме гофрований картон. У чому різниця між гофрокартоном та картоном? Так, вони схожі. І навіть зроблено з одного матеріалу. Але коробки з гофрокартону довговічніші, ніж картонні. При виборі упаковки для свого товару або продукту важливо визначитися який саме тип упаковки вам потрібен, від цього залежить реалізація вашого бренду повною мірою.
Картон це товста (щільна) паперова маса. Ви зустрічали картон у продуктах харчування це коробки від пластівців, або міцні листівки. Хоча гофровані коробки виготовляються з деякої кількості картону, важливо знати, що це різні матеріали. Гофрокардон складається з двох-трьох і більше шарів паперу та картону, основні з яких це стінки та рифлена частина паперу, що створює об’єм.

Гофрокартон покращує процес упаковки тому що:

Міцний на злам
Він легкий і при цьому міцний
Захищає продукт
Економічно ефективний у порівнянні з іншими видами упаковки
Екологічно чистий


Гофрокартон є кращим матеріалом для транспортних коробок. Листи з гофрокартону, зігнуті та склеєні в коробки, ідеально підходять для транспортування, вони дуже міцні та довговічні, а також легко переробляються.

Коробки для пиццы с клапаном ящик коробки оптом рулон коробка на заказ

Зв'яжіться з нами