Альтернатива гофрокартону. Який матеріал краще вибрати. Детальне порівняння.

Завдання не з найпростіших. Знайти альтернативу з того що на 100% виправдовує своє призначення. Давайте подумаємо які матеріали є конкурентами гофрокартону за міцністю, зносостійкістю, ціною та ін.
1. Пластик 

2. Дерево 

3. Метал 

Для початку що потрібно:

1. Купити гофрокартон листовий. Бажано купити гофрокартон 5 шаровий, щоб відповідати міцності інших конкурентів.
2. Купити дерев’яні дошки. 

3. Купити металеві планки. 

4. Придбати пластикові планки.

Металлическая деревянная пластиковая пластина

Ми маємо за приблизно одні й ті самі розміри матеріалів.
За ціною.

Переможець Гофрокартон. У рази перевищують його конкуренти. Ціни на пластик, дерево та метал значно вищі.

За міцністю.

Метал на 1 місці, друге дерево, потім пластик та четвертий гофрокартон. Але все впирається в питання, як використовувати матеріал. Звичайно, ми не зробимо кузов автомобіля з гофрокартону або палету для зберігання, але там, де потрібна відносна щільність і міцність, то гофрокартон цілком виправдовує себе.

За варіативністю виконання.

Допустимо нам потрібен лист 1 квадратний метр з маленькою пімпочкою для ускладнення. Замовити металевий лист певної форми на заводі буде вкрай складно, трудомістко і дуже дорого. В наявності таких ви точно не знайдете на складах. Дерев’яний лист 1 квадратний метр – це ексклюзивне замовлення, яке візьметься виконати не кожен тесляр. Але можливо. Пластиковий лист — так, напевно, виллє кожен китайський завод. Але це складно зв’язатися з китайцями, зробити, сплатити, відправити, отримати в Україні. Складно. Лист гофрокартона можна знайти в будь-якому розмірі і виконанні в будь-якому будівельному супермаркеті або замовити гофрокартон на виробництві. Потрібно з пімпочкою – не проблема, скажіть це Галерея Пак і вони виріжуть вам гофрокартон будь-якої форми у будь-якій кількості.

Производство гофрокартона Галерея Пак как делают гофрокартон

За впливом на природу.
Сталеливарні та алюмінієві заводи пихкають так, що вам і не треба розповідати. Метал програє одразу. Заводи з виробництва пластику вже встигли загадити всю планету, пластик вибуває із конкурсу. Дерево планка нарізається із цільного дерева, допустимо дерев’яний ящик. Шкода – вбите дерево. Але щоб зробити гофрокартон потрібний папір, який теж роблять із дерева та клею. Клей на основі крохмалю абсолютно екологічно чистий, майже картоплю розмішали в пюре. Значить, у нас змагаються Гофрокартон і Дерево за шкодою на природу, метал вибув, пластик вибув. Але гофрокартон має один значний козир у рукаві – Вторинна переробка. Ви використали коробку , здали на переробку — отримали новий папір і знову робите коробку з неї. Майже нескінченний цикл, на відміну від дерев’яних ящиків, які майже одноразові. Гофрокартон переможець в екології.

Рахувати не потрібно щоб зрозуміти, що в більшості на першому місці гофрокартон, але у нього є свої вади, але краще поки що нічого не придумали. Якщо ви шукайте гофрокартон від виробника, коробки з гофрокартону, листи або рулон, то найкращий виробник у Києві та Київській області – Галерея Пак . Вони мають новітнє обладнання, гнучкий підхід, власна доставка. До речі, у них не тільки можна зробити на замовлення упаковку з гофрокартону, а й перевірте склад, там завжди є багато ходової упаковки.

Коробки для пиццы с клапаном ящик коробки оптом рулон коробка на заказ

Зв'яжіться з нами