Історія гофрокартону, як і де він був зроблений.

коробки гофрокартон упаковка на поддоне

Ми постійно використовуємо коробки з гофрокартону і навіть не замислюємося звідки вони беруться, яка у них історія.
Потрібно переїхати? Та будь ласка, ось тобі великі коробки. Потрібно запакувати піцу — гофрокартон на замовлення дозволяє зробити будь-яку форму. Коробки Нової Пошти купити теж не проблема. І навіть можна знайти гофрокартон оптом у Києві . До речі це все можна замовити Галерея Пак.
Почалося все на початку 19 ст. Для виготовлення коробок складали багато картонних листів або використовували просто дерев’яні ящики. Але вперше світ побачив гофрований картон у 1956 завдяки двом винахідливим панам Едвард Чарльз та Едвард Аллен , вони використовували гофрований папір як підкладку у валізи та капелюхи, у той час ці речі були у тренді, наскільки ви знаєте.

Упаковка из гофрокартона для бутылок и тары

Вже в 1870 році в США вигадали автоматизовану машину для вигинання гофри за допомогою фрезерованих роликів, можна сказати, що суть залишилася колишньою і до цього дня. Цей гофрокартон використовувався тоді для збереження та перевезення пляшок та скляних предметів. У 1871 Альберт Л. Джонс запатентував цей винахід і назвав уго як «механізм поліпшення пакувального паперу». У 1874 році в США Олівер Лонг надумався наклеїти гофрований папір на рівний шар паперу (все геніальне просто), так він отримав перший у світі двошаровий гофрокартон. США серйозно відзначилися у створенні та еволюції гофрокартону. Так, в 1882 році американець Роберт Х. Томпсон отримав перший патент на двосторонній гофрокартон. Завдяки йому та його компанії Thompson and Norris з’явився перший у світі механізм виробництва гофрокартону. У 1883 та 1886 відкрилися перші заводи у Великій Британії та Німеччині. З того часу механізми тільки вдосконалилися, але суть виробництва залишалася все та ж — вигинаємо картонний лист, створюючи гофру і наклеюємо його на рівний лист, так можна робити нескінченно на що вистачить сил та обладнання. В Україні дуже добре розвинена паперова промисловість. Купити гофрокартон від виробника в Києві ви можете у Галерея Пак . Там уміють створювати якісний гофрокартон, що відповідає всім стандартам якості. Вони використовують папір не лише українських виробників, а й завозять китайський надщільний папір. Історія гофрокартону не стоїть на місці, паперова індустрія розвивається і я впевнений, що ми побачимо ще багато цікавих ідей та методів упаковки. Адже упаковка дедалі частіше стає частиною бренду.

Коробки для пиццы с клапаном ящик коробки оптом рулон коробка на заказ

Зв'яжіться з нами