Коробки для піци на замовлення. Яку обрати?

Коробка для пиццы піци квадрат

Яку піцу ви робите? Толсту американку чи тонку італійську? Може величезну на весь стіл метр у діаметрі, а може мініцпіци, які поміщаються на долоні? Або продаєте порційно … Для кожної піци є унікальна коробка , і навіть для них є безліч варіантів виконання. Ви обмежені лише своєю фантазією. У цьому вам допоможе тільки коробка для піци на замовлення у виробника гофрокартона.

Класика квадратну коробку бурого кольору. Чи біла подобається?

Коробка для пиццы піци квадрат
Коробка для пиццы піци квадрат

Скошені кути

Коробка для пиццы піци скошенная квадрат

Або просто порційні коробки.

Порционная порция коробка для пиццы треугольная
Порционная порция коробка для пиццы

За нашими спостереженнями коробка коробці різниця. Іноді заощадивши на упаковці, ми можемо отримати негативне сприйняття клієнта до вашого продукту.
Проблеми, які вирішує якісна коробка з гофрокартону для піци.
Злам. Часто буває, що ми не доїдаємо піцу, і хай грішні, ставимо її в холодильник прямо в коробці. У коробці відбуваються процеси і вона починає зволожуватися. А уявіть ці процеси почалися ще під час доставки коробки. Коли ви берете її в руки, коробка ламається і піца випадає, неприємно правда? Цього не станеться при правильному розрахунку макета та дотриманні всіх правил виготовлення коробки для харчових продуктів.
Не нашкодь . Буде погано потрапити на непорядного виробника коробок, який для економії і в гонитві за здешевленням буде використовувати хімію для склеювання шарів гофрокартону. Покупець піци може елементарно отримати отруєння, що спричинить негативне ставлення до піцерії, ви цього явно не хочете. У Галерея Пак ми використовуємо клей лише на натуральній основі. Це чистий крохмаль, ніякої хімії, та його навіть їсти можна, але не рекомендуємо, краще їжте піцу.
Дизайн. Хороший, якісний друк на упаковці для піци запорука успіху. Ми міркуємо як любителі піци. Так, красива коробка це завжди класно, звичайно якщо піца гідна, поки їсти можна вивчати коробку, це такий собі ритуал піцамана. Для реалізації найшаленіших ідей вашого дизайнера потрібний якісний друк.

Як бачимо у піцерій є гарний вибір, щоб упакувати свою найсмачнішу піцу. Витратьте трохи часу, поспілкуйтеся з виробником коробок і ви отримаєте не просто найкращі ціни на ринку, а й свою унікальну коробку. до зустрічі у Галерея Пак!

 

Коробки для пиццы с клапаном ящик коробки оптом рулон коробка на заказ

Зв'яжіться з нами