Що потрібно знати про виробництво коробки з гофрокартону на замовлення.

Ну ось і настав момент, коли вашому бізнесу стала потрібна оптова партія упаковки, а саме коробки з гофрокартону.
Перший легкий варіант – це звернутися безпосередньо до виробника гофротари із запитом «щось запропонуйте для мого продукту». Це позбавить вас від витрачання часу і вивчення форматів і властивостей коробок з гофрокартону, цілком можливо ви отримаєте очікуваний результат.
Другий варіант це заглибитись у процес створення коробки та вивчити нюанси, тільки так ви зрозумієте яка саме вам потрібна коробка, адже упаковка вашого товару це відображення вашого бренду.

Любые коробки из гофрокартона на заказ разных размеров

І так на що варто звернути увагу при виборі коробки з гофрокартону.
Розмір коробки
Зважайте на зовнішні розміри коробки для розрахунку розташування богатьох коробок для відвантаження. Як помістяться багато коробок на палеті.
Враховуйте внутрішні розміри, щоб ваш товар не бовтався в коробці. Залишіть місце для ущільнювального матеріалу, якщо таке потрібно.
ВАЖЛИВО! Обов’язково обговоріть із виробником упаковки питання здешевлення замовлення за рахунок гри з розмірами коробки. Іноді певні розміри залишають у виробництві багато обрізків паперу, які здаються на переробку, при цьому ви оплачуєте цей папір.
Потужність та витривалість упаковки
Варто звернути увагу на щільність картону, кількість шарів гофрокартону, напрямок хвилі гофрокартону. З виробником можна домовитися і про створення тестового варіанта коробки. Так ви зможете протестувати на злам та витривалість коробку. Часто в Галерея Пак ми тестуємо коробки для пляшок та постійно коробки для піци. Скляна тара особливо вимагає міцного дна, товстої стінки та витривалості на удар.

Коробка для пиццы піци квадрат

Форм фактор.
Коробки бувають не лише прямокутні. Зустрічаються шестикутні, круглі, з вушками, з ручками, що виступають, або рекламними банерами. Візуал коробки, яка підходить для вашого продукту, обмежений тільки вашою фантазією. Виробник гофротари в більшості випадків зможе реалізувати вашу ідею, головне щоб ви змогли правильно пояснити, що саме ви хочете в результаті отримати.
Який би варіант ви не обрали, звертайтеся до одного з найкращих виробників гофротари у Києві – Галерея Пак. Вони мають новітнє обладнання, гнучкий підхід, власна доставка. Вибирайте свою упаковку до зустрічі в Галерея Пак!

Коробки для пиццы с клапаном ящик коробки оптом рулон коробка на заказ

Зв'яжіться з нами