Упаковка з гофрокартону як перевага у боротьбі з конкурентами.

Банка гофротара защита упаковка

Гофрований картон використовують, у тому числі, для створення унікальних та нестандартних коробок. В Україні за класикою він складається із трьох шарів. Два зовнішні шари це листи картону, а внутрішній шар такий самий лист картону тільки гофрований з хвилею.
Потужність
Гофрована картонна структура — це довгий термін служби та серйозна міцність упаковки. За рахунок багатошаровості досягається фортеця. Гофрокартон чудово тримає форму, чудово амортизує своїм внутрішнім шаром та захищає товар від пошкоджень. Крім того, гофрокартон допомагає боротися з бактеріями. Уявіть, що ваш товар зберігатиметься довгий час в упаковці. Харчові продукти не пробачать, але гофрований картон може зберегти свіжість продуктів, навіть при тривалій доставці.
Універсальність
Гофрокартон можна використати абсолютно з будь-якими матеріалами. Доставка піци? Не проблема. Вітрина для роздрібної торгівлі ? Створять за макетом. Упакувати меблі ? Великі коробки з тришаровим або п’ятишаровим гофрокартоном на допомогу. Навіть коробки Нової Пошти можна купити опттом і в роздріб якщо звернутися до Галерея Пак . Це сучасне виробництво може зробити будь-яку форму упаковки з гофрокартону на замовлення.
Ви захисник природи, ви боретеся за чистоту? Гофрований картон – ваш варіант у зв’язку з його екологічністю. Упаковка з гофрокартону підлягають 100% вторинної переробки. Мало того! Вони самі виготовлені із (може неодноразово) перероблених матеріалів. Картон біорозкладаємо тому його не страшно викидати на звалища, що не переробляються, і сміттєві полігони, там він просто перегниє як біоматеріал. Тільки уявіть і порівняйте з пластиковою упаковкою, це небо і Земля. Ваші бізнес-процеси безпосередньо пов’язані з доставкою продуктів або товару в упаковці. Отже, ви стикалися з оплатою за вагу посилки. Гофрокартон дає максимальну можливість економії під час пересилання. Це один їх з найдешевших варіантів як запакувати товар для пересилання. Друкуйте свій дизайн прямо на коробці, розміщуйте логотип або зображення товару. Робіть будь-який розмір упаковки , навіть найвитонченіший вигляд. У вашому доступі сотні макетів коробок, а якщо ви не знайдете свою конструктори Галерея Пак допоможуть розробити саме вашу коробку.

Коробки для пиццы с клапаном ящик коробки оптом рулон коробка на заказ

Зв'яжіться з нами