Виробництво гофрокартону в Україні в умовах війни з Росією. Перспективи та стан ринку.

Рубежанский картонно-тарный комбинат горит после обстрела российскими оккупантами (Фото:gofro.expert)

Війна. Масові переселення. Вбивства мирного населення. Спад економіки. Усе це війна.
Україна бореться, кожний веде свою боротьбу.
Незалежно від колосальної стагнації, багато секторів економіки продовжують триматися, намагаючись вийти на довоєнний рівень роботи. Ринок паперової промисловості зазнає таких же труднощів.
У зв’язку із бойовими діями зафіксовано скорочення виробництва паперу в Україні на 45% порівняно з результатами 2021 року. При цьому скорочення виробництва гофрокартону досягло аж 60%.
Ми бачимо кілька причин, крім війни. Колосальний спад попиту на гофроупаковку, який поступово, плавними темпами повертається, але, крім цього, зупинка роботи великих представників галузі: Рубіжанський картонний завод, Роганська фабрика, Дунапак Таврія. Не факт, що ми побачимо їх найближчим часом у робочому стані. Деякі цехи було знищено, навіть якщо війна закінчиться завтра, ці підприємства не відновлять найближчим часом.
Столиця України продовжує отримувати ракетні удари, але життя не зупинилося, у Києві є підприємства, які працюють. Серед них Галерея Пак, виробництво гофрокартону та гофротари у Києві, яке майже не зупиняло роботу. В їх асортименті представлені картонні коробки будь-яких розмірів та варіацій, листи з гофрокартону від 2 до 5 шарів, завжди є гофрокартон в рулонах.
Ми впевнені, що рано чи пізно це пекло закінчиться. Ми зможемо спокійно гуляти зі своїми дітьми вулицями українських міст.
Слава Україні! Героям слава!

Коробки для пиццы с клапаном ящик коробки оптом рулон коробка на заказ

Зв'яжіться з нами