З чого і як створюють гофротару виробники гофрокартону.

Ми часто не замислюємося про навколишні речі. З чого створено наше оточення.
Адже гофрокартон це невід’ємна частина нашого життя. Так давайте розберемося, звідки він береться і як створюють гофротару виробники гофрокартону. До складу гофрованого картону входить паперова маса. Целюлоза переважно виготовляється з деревини, проте її також можна виробляти з використанням переробленої деревної тріски та стружок, що залишилися від відходів лісопильного виробництва. Але! Галерея Пак використовує сировину лише вторинної переробки. Що це означає? Просто коли ви викидаєте картонну коробку, її переробляють знову на паперову масу і створюють основу для створення гофрокартона.

как делают гофрокартонПроизводство Галерея Пак

І як виглядає процес створення гофрокартона.
На початку цього процесу рулони картону (це щільний папір, крафт-папір, Галерея Пак використовує щільністю 140г/м²) завантажуються у величезну машину, яка називається гофроагрегатом. Цей агрегат зазвичай підключений до нагрівального елемента і розігріває гофрований вал. Папір, що проходить через цей вал під нагріванням і тиском згинається і стає хвилястим. Так виходить основний внутрішній шар гофрокартону.

Производство гофрокартона Галерея Пак как делают гофрокартон

Далі потрібно зробити захисний шар щоб утримувати гармошку в статичному стані. Листи картону та готового гофрованого шару проганяються разом через склеювальну машину. Так ми отримуємо двошаровий гофрокартон , ви його знаєте у нарізаних листах та рулонах.

как делают гофрокартонПроизводство Галерея Пак двухслойный

Шари картону зібрані та склеєні таким чином, що створюють міцну загальну структуру. Сполучені арки, сама хвиля гофрованого паперу, ідеально підходять для витримування великої маси, а повітря, що циркулює в жолобках, діє як ізолятор. Цей ізолятор забезпечує, до всього, захист від перепадів температури.

как делают гофрокартонПроизводство Галерея Пак трехслойный

Нарощувати шари можна нескінченно, звичайно, якщо вам дозволяє обладнання. Наступний третій шар лягає з другого боку гофрованого картону. Так ми отримуємо тришаровий гофрокартон. Це найпопулярніший вид для створення коробок та різної упаковки . Він у міру міцний і влаштовує більшість замовників. А якщо використовувати китайський картон при тих же характеристиках 140г/м², то ми отримаємо в 1,5 рази міцнішу за коробку. Ну так уже пішло, що у них сировина краща за українську.
Якщо ви замовляєте коробки з гофрокартону в Галерея Пак, можете натякнути, що хочете екскурсію на виробництво. Ми завжди будемо раді показати, як ми створюємо вашу упаковку. До зустрічі на виробництві Галерея Пак! м.Київ, вул. Академіка Корольова, 9.

Коробки для пиццы с клапаном ящик коробки оптом рулон коробка на заказ

Зв'яжіться з нами