Використання картонних лотків для овочів при організації овочесховища

Останнім часом спостерігається зростання цін на звичну для нас дерев’яну тару, яку багато років ми звикли використовувати для зберігання коренеплодів. Тому в цій статті ми розповімо про те, як обладнати комору за допомогою картонних лотків для овочів, вартість яких на порядок дешевша за упаковку з деревини. Готові? Тоді розпочнемо.

Картонний Лоток для овочів

Відбір овочів для зберігання

Перш ніж помістити коренеплоди в картонні лотки під овочі, потрібно грамотно підійти до їхнього відбору. Так, наприклад, картопля не повинна піддаватися деформації навіть при сильному натисканні, не має мати жодних слідів гниття чи видимих ​​ушкоджень. Що стосується цибулі, то коренеплід із зеленими шийками також не підходить для тривалого зберігання. Перед пакуванням у картонну тару його необхідно висушити до коричневого кольору.

Гофролоток для овочів

Особливості облаштування комори за допомогою картонних лотків для овочів

Щоб зберегти коренеплоди придатними до вживання якомога довше, при облаштуванні сховища для овочів з використанням картонних лотків потрібно дотримуватися певних правил, а саме:

  1. Вибране приміщення має бути темним із постійною температурою в межах від +3 до +5 °С.
  2. Зберігати овочі рекомендується на відстані від інших продуктів, оскільки вони швидко вбирають сторонні запахи. Крім того, при спільному зберіганні картоплі та цибулі їх слід рознести по різних кутах приміщення, так як обидва ці коренеплоди виділяють гази, які сприяють швидкому дозріванню і того й іншого.
  3. Для підтримки оптимальної температури всередині картонного лотка для сушіння овочів, можна зробити «матрьошку» з двох ящиків різних розмірів, а простір між стінками виробів заповнити соломою або тирсою.
  4. Як наповнювач для внутрішнього простору лотка можна використовувати все ту ж тирсу, пісок або торф’яний мох.
  5. У процесі зберігання, овочі потрібно перебирати з метою видалення коренеплодів, що загнили та можуть зіпсувати всю партію ваших запасів.

Окремо хочеться сказати декілька слів про картонні лотки для зберігання овочів. Купити в Києві таку тару різних розмірів ви завжди зможете у «Галереї Пак». Що стосується переваг використання даної упаковки, то до них можна віднести:

  • невелика вага, що суттєво полегшить процес організації овочесховища та вантажно-розвантажувальних робіт;
  • хороші теплоізоляційні властивості та міцність за рахунок використання в конструкції лотків кількох шарів гофри;
  • простота утилізації. Пошкоджені та непридатні до подальшої експлуатації вироби легко утилізуються, чого не скажеш про їх пластикові аналоги;
  • доступна ціна через недорогу вартість основного матеріалу;
  • можливість нанесення друку, що перетворює звичайний картонний лоток на рекламний носій.

Щоб купити картонний лоток для овочів або замовити доставку готових виробів по Україні, зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом. Наш фахівець надасть всю інформацію, що вас цікавить, відповість на запитання, допоможе підібрати необхідний вам виріб та оперативно передасть ваше замовлення на виробничу ділянку нашої компанії.