Картонний ящик для фруктів

Чому потрібно купити картонні ящики для фруктів у Києві?

Одним з найпоширеніших видів тари є картонні ящики для фруктів, які користуються підвищеним попитом серед постачальників та продавців такого товару у Києві та Україні. Чим же зумовлена ​​популярність цієї упаковки та які переваги вона має — про це ми розповімо в даному матеріалі.

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 3; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий чи готівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія (Нова Пошта, Укр Пошта).


При плануванні доставки просимо враховувати військові та форс-мажорні обставини.

Переваги та особливості картонних ящиків для фруктів

Існує ціла низка причин, які виділяють картонні ящики для для зберігання фруктів серед інших видів упаковки, а саме:

Екологічність

Картон відноситься до категорії натурального матеріалу, тому що в його основі лежить целюлоза. Завдяки такій особливості, він розкладається в природних умовах менш ніж за 1 рік. До того ж, найчастіше для виготовлення картонних ящиків для перевезення фруктів використовується вторинна сировина, що допомагає запобігти вирубці лісів з метою видобування целюлози.

Економія

Вартість ящиків з картону на порядок дешевше ніж аналогічних виробів з деревини або пластику. При цьому, незважаючи на крихкий зовнішній вигляд, така упаковка надійно захищає її вміст від механічних пошкоджень при транспортуванні. А якщо посилити тару за допомогою додаткових виробів з гофрокартону, вона чудово збереже товар навіть при падінні або сильному ударі.

Ергономіка

Картонні ящики для фруктів перфоровані можна транспортувати та зберігати у складеному вигляді, що дозволяє заощадити на логістичних послугах. Збирається виріб всього за декілька хвилин, а для фіксації елементів конструкції використовується доступний для кожного скотч або степлер.

Невелика вага

Навіть три або п’ятишаровий картон не робить тару важкою. Завдяки невеликий вазі таких виробів їх легше переносити або транспортувати. Так, наприклад, та ж дерев’яна скринька важить близько 2 кг, що не тільки вимагає додаткових зусиль при вантажно-розвантажувальних роботах, а й виллється у додаткові фінансові витрати при транспортуванні.

Картонний лоток для фруктів

Захист та вентиляція

Фрукти — це досить делікатний товар, який вимагає дбайливого ставлення у процесі перевезення. Картонні коробки, в даному випадку, як найкраще підходять для транспортування. Вони не тільки забезпечують безпеку плодів, а й сприяють природній вентиляції, що також відіграє важливу роль для такого типу товару.

Маркетинг

Картонні ящики для фруктів — це не тільки надійна упаковка, а й чудовий маркетинговий інструмент. Так, вам не почулося. За допомогою друку на коробках на виріб можна нанести будь-який напис, картинку або логотип. Такий маркетинговий хід підвищить статус вашої компанії та допоможе поширити інформацію про неї серед великої кількості потенційних клієнтів.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Резюме

Резюмуючи вищевикладене, отримаємо, що картонні ящики для продажу фруктів — це:

 • турбота про довкілля;
 • економія фінансів;
 • зручність та безпека транспортування;
 • скорочення витрат за логістику;
 • додаткова рекламна площа.

Якщо вам терміново потрібно купити якісні та недорогі картонні ящики для фруктів в Києві, зверніться до компанії «Галерея Пак». Також ми організуємо відправку готової продукції до будь-якої точки України.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нашим менеджером по телефону або напишіть нам на електронну пошту. Наш спеціаліст оперативно обробить ваше замовлення та допоможе підібрати гофротару в залежності від специфіки вашого бізнесу.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа