Друк коробок з картону

Ціна від 7 грн.

Друк коробок з картону у Києві

Друк коробок з картону, один з напрямків діяльності компанії «Галерея Пак».

Ми виготовляємо картонну тару як з дешевого бурого картону, так і з дорогого білого. Різні розміри та форми. Картонна упаковка надзвичайно популярна. Багато компаній оцінили переваги цього матеріалу як пакувальної сировини. Але виготовлення картонної тари – це лише частина нашої діяльності. Не менш важливий елемент – виготовлення коробок на замовлення з друком у Києві.

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 3, 5; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія.

Навіщо потрібний друк коробок у друкарні?

Друк на коробці може створити диво. Простий непоказний шматок картону, побувавши в друкарні, перетворюється на скриньку з казки.

Сьогодні полиці магазинів завалені подібними товарами. Помістить себе на місце покупця. Заходячи в магазин, дивлячись на прилавок, заставлений одноманітними коробками, що прикує увагу? Швидше за все в очі кинеться найяскравіша квітчаста коробка.

Часто замовляють у друкарні друк коробок тортових. Особливо важлива красива, квітаста упаковка в подарунковому сегменті, там, де від зовнішнього вигляду залежить дуже багато.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Гофровиробництво та друкарня «Галерея Пак»

Ми пропонуємо виготовлення та друк коробок з картону у Києві. Це дуже зручно, коли в одному місці можна замовити обидві операції.

Можемо запропонувати:

 • розробку макету;
 • виготовлення коробок;
 • нанесення друку;
 • доставку.

Спочатку потрібно вибрати макет. Слід визначитися із розмірами, папером, форматом коробки. Обрати написи, малюнки, тиснення, яким буде прикрашена скринька. Додатково можна замовити ламінацію, крейдований папір з друком, тиснення золотою фольгою та інші елементи декору, які додадуть коробу розкішний, дорогий вигляд. Коли ми з усіма елементами короба визначилися, можна замовити виготовлення коробок з друком. Працюємо як із великим оптом, так і з дрібними замовниками.

Якщо ви ще не зробили вибір, зв’яжіться з менеджером, він допоможе вибрати оптимальний варіант упаковки та друку, ознайомитися із зразками продукції та матеріалів, каталогом готових виробів. Вибір коробок стандартних розмірів дозволить знизити витрати на виготовлення та друк.

Якщо вам потрібний індивідуальний дизайн, фахівець компанії його розробить, виходячи із фірмового стилю компанії. Що б ви не обрали, «Галерея Пак» реалізує будь-яку вашу ідею.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СВОЮ УПАКОВКУ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа