Гофрочохол для стаканчиків
Гофрочохол для стаканчиків

Купити капхолдери для паперових стаканчиків у Києві від виробника

Життя сучасної людини розписане за хвилинами, тому у нас не залишається часу спокійно посидіти за чашкою чаю або кави. Саме тому продаж гарячих напоїв на винос сьогодні дуже популярний. Людина зі стаканчиком гарячого напою в машині, громадському транспорті або просто на ходу на вулиці стала для нас звичайною картиною. Саме тому дуже популярною та корисною упаковкою у сфері швидкого харчування став гофропояс для паперових стаканчиків. Купити в Києві такий виріб або замовити його доставку по Україні, ви зможете в «Галерея Пак».

Основна функція термопоясу — оберігати руки споживачів від гарячої температури та опіків. У розібраному вигляді капхолдер виглядає як звичайна гофроупаковка з вирізами з боків. Щоб його зібрати, необхідно просто зафіксувати два кінці в замок. Після цього до нього поміщають склянку з напоєм об’ємом від 250 до 500 мл. Дуже швидко, практично та економічно!

Ще однією перевагою манжети для склянок є те, що вона не тільки виконує роль аксесуара, але й цілком підходить для реклами закладу. На неї можна нанести логотип або бренд-дизайн.

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 2; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий чи готівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія (Нова Пошта, Укр Пошта).


При плануванні доставки просимо враховувати військові та форс-мажорні обставини.

Конструкції картонного термочехла для склянок

Такі картонні термочехли для стаканчиків зазвичай виготовляють із мікро- та 2-х шарового гофрокартону. Кожен заклад вибирає матеріал на свій смак, але найпоширеніший це двошаровий гофрований картон. Він недорогий, універсальний та добре тримає конструкцію. До того ж, такий гофропояс для склянок надійно фіксується завдяки ребристій стороні .

Які переваги у капхолдерів одноразового призначення?

 • зручність в експлуатації;
 • не дозволяють обпекти руки гарячим напоєм;
 • зручні у перевезенні за рахунок легкої ваги та малих габаритів

Друк на гофропоясі для паперових стаканчиків

Манжет (капхолдер) для паперових стаканчиків під чай або каву можна використовувати як один з носіїв реклами вашого закладу.

На такому аксесуарі можна легко розмістити фірмовий логотип або контактну інформацію та зробити його візитівкою вашого закладу.

 1. Друк вашого фірмового логотипу на гофропоясі для склянок вирішує одночасно два завдання:
 2. Ваш продукт красиво запакований;

Ваш продукт є рекламним носієм. Розмістивши свій фірмовий логотип на термопоясі для стаканчиків, ви підвищите впізнаваність бренду та лояльність до нього своїх клієнтів.

Що можна надрукувати на капхолдері?

 • адресу розташування магазину, фірми, компанії;
 • номери телефонів;
 • веб-сайт або інші контактні дані.

Компанія «Галерея Пак» завжди готова вам в цьому допомогти!

Це може вас зацікавити

Виробництво картонного манжету для паперових стаканчиків

Такі універсальні пакувальні рішення, як манжета для паперових стаканчиків, потрібні практично кожному учаснику на ринку громадського харчування. Напої на винос зараз дуже популярні, тому замовляючи для них брендовані аксесуари з гофрокартону, компанія отримує ще один додатковий спосіб привернути увагу до свого бренду.

Щоб купити гофропояс для паперових стаканчиків у Києві, або замовити доставку таких виробів по Україні, зв’яжіться з нашим менеджером зручним для вас способом — по телефону або електронній пошті. Наш спеціаліст відповість на всі ваші запитання, допоможе підібрати виріб в залежності від специфіки вашого бізнеса та швидко організує відправлення вашого замовлення у зручне для вас місце.

У нас ви можете залишити заявку на виготовлення будь-якої кількості картонних капхолдерів, як з друком, так і без нього.