капхолдер

Ціна від 0,3 грн.

Капхолдери для стаканчиків з логотипом в Києві

З метою уберегти руки від опіків під час вживання гарячих напоїв, використовується спеціальний пристрій із гофрокартону — капхолдер для стаканів. Купити такі вироби в Києві або замовити їх доставку до будь-якого закладу громадського харчування на території України, ви завжди зможете у «Галерея Пак».

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: E;
 • шарів: 3; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія.

Область застосування та види капхолдерів

Перед тим, як купити капхолдери для стаканчиків вам, напевно, буде цікаво дізнатися, що це таке і з чим його «їдять». Відповідаємо.
Даний виріб являє собою манжету з гофрокартону, яка одягається на паперовий стаканчик з гарячою кавою або чаєм. Завдяки наявності шару гофри, напій не обпалює пальці, що робить його споживання максимально безпечним та комфортним.
Як ви вже, напевно, здогадалися, виробництво капхолдерів орієнтоване на власників мобільних та стаціонарних кав’ярень, які щоранку «визволяють» тисячі людей з обіймів Морфея. Більшість тримачів для паперових стаканчиків призначені для одноразового використання. Однак існують і багаторазові капхолдери, призначені для регулярного комфортного споживання гарячих напоїв.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Переваги капхолдера

Виготовляється капхолдер для кави або чаю переважно з гофрокартону, який є екологічно чистим матеріалом і не завдає шкоди навколишньому середовищу. До інших переваг таких виробів варто віднести наступні їх експлуатаційні характеристики:

 • можливість нанесення друку. Капхолдери для стаканів з логотипом 3 це додатковий рекламний носій, який допоможе підвищити імідж вашої кав’ярні на ринку та зробить ваш бренд легко впізнаваним. Також можна перетворити такий паперовий тримач на знижковий купон, що не тільки стане приємним бонусом для ваших клієнтів, але й дозволить уберегти навколишнє середовище від забруднення. Адже погодьтеся, що маючи на руках знижку на наступну покупку, людина навряд чи викине її в бак для сміття. Найімовірніше, вона принесе використаний капхолдер назад, а ви потім зможете здати його на повторну переробку і навіть трохи на цьому заробити;
 • різноманітність матеріалів. Для виготовлення тримачів використовується бурий та білий гофрокартон. Білі капхолдери для стаканчиків виглядають більш привабливими та естетичними. До того ж, нанесений на них малюнок вражає яскравістю своїх фарб і відтінків;
 • невелика вага, завдяки чому оптові покупці капхолдерів зможуть суттєво заощадити на послугах логістичних компаній.

Іншими словами, капхолдер із логотипом — це потужний, екологічний і, що найголовніше, безкоштовний маркетинговий інструмент для будь-яких цілей.

Чому замовити капхолдер варто у «Галерея Пак»?

Ми не перший рік спеціалізуємося на виробництві гофротари та допоміжних елементів із гофрокартону, що дозволяє нам гарантувати високу якість своєї продукції та її відповідність стандартам ДСТУ. З інших переваг співпраці з нами наші клієнти відзначають наступні моменти:

 • широкий асортимент товарів та послуг;
 • професійне виконання;
 • привітний та ввічливий персонал;
 • всебічна допомога на всіх етапах угоди;
 • доступна ціна.

Купити капхолдер у Києві — це тільки «Галерея Пак».

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете замовити такі вироби прямо зараз, телефонуйте або пішіть нашим менеджерам за вказаними на сайті контактними даними. Наш спеціаліст надасть всю необхідну інформацію та швидко оформить вашу заявку.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СВОЮ УПАКОВКУ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа