коробка для вина

Картонна коробка для вина

Вишукане вино має бути в гарній упаковці. Тара повинна не тільки підкреслити його перевагу, а й захистити при зберіганні та транспортуванні. Сьогодні найбільшою популярністю користуються коробки для вина з картону. Картон дуже міцний, він добре захищає вміст. При цьому виготовлення картонної коробки коштуватиме значно дешевше, ніж дерев’яної.

Не треба думати, що коробка для вина картонна розрахована лише на дешевий сегмент. Якісний картон виглядає дорого. На ньому можна надрукувати все що завгодно, в цьому перевага упаковки з картону перед деревом.

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 3; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія.

Коробка для вина з картону

Скло – дуже крихкий матеріал, але саме воно дозволяє максимально зберегти аромат вина. Для захисту тари використовується захисна упаковка. Раніше це було дерево. Зараз на перше місце виходить картонна коробка для вина. Картон м’якший за деревину, при цьому, він досить щільний.

Для коробки для вина на 2 пляшки і більше використовується спеціальний багатошаровий картон: гладкі шари чергуються з гофрованим. Такий матеріал має високі захисні властивості.

Відмінності картону:

 • міцність;
 • чудові амортизаційні властивості;
 • стійкість до механічних пошкоджень.

Коробка картонна для вина може бути прикрашена фірмовим логотипом, на неї наноситься необхідна інформація. Красива картонна коробка підкреслить естетичну привабливість вмісту.

Картон витримує не тільки механічні навантаження, а й не пропускає сонячні промені, стійкий до вологи та пилу. У такій упаковці пляшки легко переносити та перевозити, не боячись ушкоджень.

Яку коробку під пляшку вина вибрати

Є різні варіанти виготовлення винної коробки. Вона може бути на 3 пляшки або на 6. Для кількох пляшок коробка обладнана додатковими перемичками, які не дають пляшкам битися.

Чому варто купити коробку для вина з картону в «Галерея Пак»

Коробка під пляшку вина з «Галерея Пак»:

 1. Підвищує привабливість продукції, вино у гарній упаковці краще беруть – подарункова коробка для двох пляшок шампанського.
 2. Дозволяє зберегти вміст під час зберігання та доставки.
 3. Полегшає процес розвантаження вина.

Зв’яжіться з менеджером «Галерея Пак», він допоможе підібрати для вас коробки під пляшку вина, обговорить умови оплати та доставки. Ми працюємо по всій Україні. Працюємо як із великим оптом, так і невеликими партіями. Постачання вчасно гарантуємо.