Комплектуючі з гофрокартону
Прокладки з гофрокартону

Комплектуючі з гофрокартону в Києві на замовлення

При транспортуванні делікатних виробів на першому плані — це турбота про те, щоб вони не пошкодилися або не перемішалися. Щоб при перевезенні чи зберіганні крихкого товару та вантажу бути спокійним за його цілісність та збереження форми, недостатньо лише запакувати його в ящик. Для цієї мети існують спеціальні вироби — комплектуючі з гофрокартону. Купити в Києві або замовити доставку по Україні такого продукту в завжди зможете в «Галерея Пак».

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 2, 3, 5; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий чи готівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія (Нова Пошта, Укр Пошта).


При плануванні доставки просимо враховувати військові та форс-мажорні обставини.

Види комплектуючих з гофрокартону та їх призначення

В залежності Залежно від виду об’єктів, що упаковуються, ми пропонуємо різноманітні конструкції: решітки та обичайки, вкладиші та прокладки, вставки, куточки, перегородки та інші. Це додаткові пакувальні засоби, які застосовуються для різних цілей, спрямованих на збереження вашого товару та зручність його пакування:

 • розмежування в осередках;
 • посилення жорсткості тари;
 • запобігання ушкодженням при ударах або вібрації.

У разі потреби перевезти продукти харчування, напої, посуд, техніку, оптику, електроніку, сувеніри, книги, іграшки, канцтовари або будь-які нестандартні вироби, використовуйте наступні супутні пакувальні вироби.

Перегородки

Одне з найпопулярніших доповнень в гофроящики. Решітки поміщають у тару вертикально. Складаються вони з перехресно з’єднаних прорізами перегородок із картону. Завдяки своїм конструктивним особливостям такі вироби утворюють осередки, в яких дбайливо зберігається і перевозиться штучний товар, наприклад, пляшки, флакони, ялинкові іграшки і багато іншого. Крім того, при використанні таких перегородок, самі ящики набувають більшої жорсткості та стають набагато міцнішими;

Обичайки

Такі комплектуючі з гофрокартону часто можна зустріти на коробках з кондитерськими виробами у вигляді допоміжного пакування. Але також обичайки з картону затребувані і в інших сферах, де необхідне транспортування важких вантажів. Основна їх функція — посилення та зміцнення стінок коробки по периметру за рахунок їх потовщення вдвічі.

Вкладиші

Вкладиші — це листи гофрокартону з рилевками, які додатково посилюють стінки гофротари зсередини та запобігають її деформації при переміщенні або стисканні. Це стає можливим завдяки тому, що такі вироби приймають частину вертикального навантаження на себе.

Прокладки

Прокладки з гофрокартону — це листи, які розміщуються всередині тари горизонтально та призначаються для розмежування продукції та зміцнення кришки або дна ящика.

Це може вас зацікавити

Особливості та переваги комплектуючих з гофрокартону

Будь-які комплектуючі з гофрокартону для упаковки від «Галерея Пак» мають цілу низку незаперечних переваг:

 • гарантована якість — адже наше обладнання та технології завжди на висоті;
 • невисока вартість, тому що дешева сировина робить нашу продукцію доступною для будь-якого споживача;
 • ми завжди грамотно проконсультуємо з питання вибору гофроупаковки та необхідних комплектуючих для неї, виходячи з особливостей вашого товару, його форми та розмірів;
 • одне з найважливіших якостей наших виробів — екологічність і нешкідливість як для людини, так і для навколишнього середовища;

Щоб купити комплектуючі з гофрокартону в Києві або замовити їх доставку по Україні, зв’яжіться з нашим менеджером любим зручним для вас способом.