Коробка для пляшок

Картонні коробки для пляшок у Києві від виробника

Скляні пляшки — це тендітна тара, транспортування та зберігання якої має здійснюватися з максимальною обережністю. Один необережний рух може зашкодити товару, що призведе до збитків. У «Галерея Пак» ви зможете купити картонні коробки для пляшок у Києві оптом з доставкою по Україні. Ми пропонуємо своїм клієнтам лише якісну пакувальну продукцію для пивних і винних пляшок, а також скляної тари, що призначається для розливу інших напоїв.

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі гофри: B, E;
 • шарів: 3 чи 5;
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет та офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок. Врахуйте, що вартість одного зразка в рази більша ніж оптова ціна за одиницю. Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити тестовий екземпляр, щоб уникнути подальших проблем із цілою партією коробок.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді на вибір замовника:

 • перемотування; стрепінг стрічкою;
 • перемотування стрепінг стрічкою + захисна плівка;
 • на палеті та без неї.

При плануванні доставки просимо враховувати військові та форс-мажорні обставини.

 • ми використовуємо власний вантажний транспорт;
 • користуємося послугами транспортних компаній Нова Пошта, УкрПошта, Meest та ін.;
 • виконуємо доставку по Києву та в регіони України;
 • здійснюємо щоденні доставки невеликими партіями.

ТАКОЖ МИ ВИГОТОВЛЯЄМО

Види картонних коробок для пляшок

У нас ви зможете купити наступні види картонних коробок під пляшку:

 1. Стандартні.
 2. Подарункові.
 3. Сувенірні.
 4. Для акцій та презентацій.

Найпопулярніший вид упаковки — картонні коробки для пляшок на 4 клапани. Ми виробляємо їх із міцного гофрокартону. Усередині встановлені гратчасті роздільники, що не дозволяють тарі розбитися при транспортуванні. Окремо можемо виготовити гофротару, на якій будуть передбачені зручні та надійні ручки, завдяки яким ящики буде легше переносити по території складу або магазину.

Для виготовлення гофротари, що призначається для проведення презентацій та акцій, ми використовуємо картон білого кольору, на якому друкуємо емблеми та логотипи компанії-виробника чи магазину. Для елітного алкоголю у нас замовляють подарункові упаковки із мікрогофрокартону, який є порівняно тонким, але дуже міцним.

Переваги картонних коробок під пляшки

До переваг картонних коробок для пляшок належать наступні їх якості:

 1. Наявність зручних відсіків, які надійно фіксують пляшку у вертикальному положенні та запобігають її пошкодженню навіть при випадковому падінні коробки на бік.
 2. При виготовленні тари використовувався якісний та екологічно чистий матеріал, у якому немає токсичних компонентів, а отже, упаковку можна використовувати для транспортування напоїв.
 3. Невисока вартість упаковки за рахунок недорогого картону. Якщо вас цікавить точна ціна картонної коробки для пляшок у Києві, ви зможете дізнатися її, зателефонувавши нам по телефону.
 4. Можливість заклеїти верхню частину коробки за допомогою скотчу.
 5. Деякі моделі мають зручні кришки.

За бажанням клієнта ми наносимо на картон повнокольоровий друк, наприклад, логотип фірми чи тематичне зображення.

Чому обирають нас?

 1. Ми пропонуємо виготовлення картонних коробок для пляшок у Києві за готовими шаблонами або макетами замовника. Дизайнери компанії допоможуть скласти проект із врахуванням усіх ваших побажань.
 2. Наносимо якісний друк на гофротару різними методами — офсет, шовкографія та інші.
 3. Привабливість виробів збільшить післядрукарська обробка у вигляді односторонньої ламінації. Оздоблення захистить упаковку від забруднень та пошкоджень.
 4. Допомагаємо клієнтам підібрати гофротару для різних цілей — відправки транспортними компаніями, для продажу через маркетплейси та роздрібні мережі.
 5. Співпрацюємо з невеликими та великими оптовими покупцями.

Щоб купити коробки для скляних пляшок в Києві обо замовити їх доставку в інший населений пункт України, зв’яжіться з нами любим зручним для вас способом — по телефону або електронній пошті. Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати вам необхідну продукцію в залежності від специфіки вашого бізнесу та запропонують вигідні умови співпраці.