коробка з тришарового картону

Коробки із тришарового картону

«Галерея Пак» пропонує купити коробки з тришарового картону. Пропонуємо ящики різного розміру та призначення, на всі випадки життя.

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 3; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія.

Навіщо потрібний короб тришаровий гофрокартонний

На коробки з гофрокартону попит є завжди. Вони потрібні при переїзді, транспортуванні речей, для зберігання різних предметів, відправки бандеролей, пакування продукції та багато чого іншого. Використовуються короби з тришарового гофрокартону для перевезення побутової техніки, навіть такої об’ємної, як холодильники.

Тришаровий гофрокартон дуже надійний. Між двома шарами рівного паперу знаходиться гофрований. Така конструкція робить коробки із тришарового гофрокартону дуже міцними. Вони добре переносять падіння, випадкові удари. У коробі продукція захищена не тільки від механічних пошкоджень, а й від вологи, пилу, сонячного проміння.

Коштує коробка дешево, збирається за лічені секунди. Картон є екологічно чистим матеріалом, що значно розширює сферу його застосування.

Короб тришаровий картонний:

 • надійний;
 • дешевий;
 • легкий у збиранні.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Де купити коробки з тришарового гофрокартону

«Галерея Пак» поставить короби у будь-якій кількості, будь-якого розміру та форми. Доставка по Україні.

У бізнесі дуже важливою є стабільність. Через затримки з постачанням пакувальної тари може зупинитися відвантаження продукції, а, отже, зупиняться і продажі. Ми готові забезпечити стабільне постачання тришарових коробів з гофрокартону, тим самим, сприяючи стабільності вашого бізнесу в цей непростий час. Для оптових покупців та постійних клієнтів є знижки.

Коробки постачаються розібрані. Це заощаджує місце при транспортуванні. Складання ящика займає мінімум часу. Як це зробити, докладно розповість наш менеджер.

Щоб зробити замовлення, зв’яжіться із нашим менеджером. Він допоможе підібрати тришарові коробки з гофрокартону за розміром. Це дуже важливо. Потрібно врахувати багато факторів. Якщо ви придбаєте маленькі ящики, продукція просто не влізе. Вибравши велику тару, ви переплачуватимете, зазнаючи збитків. Іноді використовується додатковий шар захисту, що теж потрібно врахувати.
Важливим є і вибір матеріалу. Картон буває бурого кольору та білий. Останній дорожчий. Підходить для пакування сувенірної продукції. «Галерея Пак» пропонує купити коробки з тришарового гофрокартону як за розрахунок готівкою, так і за безготівковою оплатою.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СВОЮ УПАКОВКУ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа