Коробка з кришкою: переваги та особливості конструкції

Зважаючи на конструкційні особливості та цілий ряд переваг, найбільш популярним видом гофротари є коробка з кришкою. Купити в Києві такі вироби або замовити їх доставку по Україні, ви завжди зможете у «Галерея Пак».
Чим же викликаний такий попит на цей вид продукції та що робить її такою особливою? Про це читайте у нашій сьогоднішній статті.

Коробка з кришкою

Особливості коробки з кришкою

Конструкція

Найбільш затребуваний різновид коробки з кришкою — “кришка-дно”, в якій дно виконує функцію основного контейнера. Така тара має високі стінки та спеціальні борти на верхній частині, що призначаються для фіксації кришки в процесі транспортування. При цьому, чим більшу висоту має такий бортик, тим надійніше буде закріплений знімний елемент коробки.

Основна перевага такої гофротари — можливість багаторазового відкривання-закривання без порушення цілісності конструкції. Це дуже важливий фактор, враховуючи сферу застосування даного типу упаковки.

Галузь застосування

Описані вище переваги коробки з кришкою зробили її одним із найпопулярніших варіантів гофротари у роздрібній торгівлі — упаковка взуття, жіночих капелюшків та суконь, а також інших подібних товарів. Чому? У цій галузі є необхідність багаторазово відкривати-закривати коробку для демонстрації чи примірки речі. При цьому тара повинна зберігати товарний вигляд. Коробка з кришкою, якнайкраще справляється з цими обов’язками.

Як ви здогадалися, область використання такої упаковки не обмежується лише роздрібною торгівлею. Така тара також активно використовується логістичними, транспортними та навіть промисловими компаніями. Іноді цей вид коробок використовується навіть для зберігання рідин, за умови, що внутрішня їх частина обладнана спеціальним вкладишем з поліетилену.

Як бачите, коробка з кришкою — це дуже популярна продукція, яка користується попитом у різних галузях.

Коробки з кришкою

Окремо про кришки

Кришка — це не просто елемент, який забезпечує герметичність конструкції. Дана складова тари може виступати в ролі рекламного носія, окремого торгового лотка (за наявності високих бортиків) або демонстраційного майданчика у разі наявності «пластикового вікна». Тому якщо ви хочете замовити коробку з кришкою в Києві, приділіть особливу увагу даному елементу, який допоможе вам при реалізації ваших задумів.

Додаткові елементи

В залежності від сфери застосування, коробка з кришкою може мати у своїй конструкції ряд додаткових елементів, а саме:

  • вікно, зашите пластком, яке може виконувати як демонстраційну функцію, так і виступати в ролі індикатора. Так, наприклад, при упаковці кондитерських виробів або випічки, цей елемент
  • виконуватиме дисплейну функцію, тоді як при перевезенні сипучих речовин — індикаторну;
  • перфорація, яка забезпечує приплив та циркуляцію повітря в тарі або полегшує процес її розпакування;
  • фіксуючі елементи у вигляді спеціальних скоб, скотчу, самоклеючих ярликів або картонних замків.

Щоб замовити коробку з кришкою в Києві або оформити її доставку в будь-який регіон України, зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом. Наш спеціаліст відповість на всі ваші запитання та порекомендує оптимальний для вашого випадку варіант такої упаковки.

Більше статей про упаковку з гофрокартону ви знайдете, якщо перейдете за посиланням Блог.