Захістний кутник з гофрокартону
Кутник захістний з гофрокартону

Захисні куточки з гофрокартону для меблів та палет від виробника

Для захисту вантажів під час перевезення на далекі відстані застосовують модульну транспортну тару. Ця тара складається з кількох видів пакувальних матеріалів. Зазвичай, конструкція складається із штабеля картонних коробок на дерев’яному піддоні. Щоб уникнути розсипання штабеля під час перевезення, його стягують або поліпропіленовою стрічкою, або стрейч-плівкою. Щоб захистити ребра крайніх ящиків на піддоні, їх обкладають захисними кутниками з гофрокартону. Купити в Києві або замовити доставку таких виробів по Україні, ви завжди зможете в «Галерея Пак»

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі гофри: B та E;
 • шарів: 3 чи 5;
 • колір картону: білий, бурий;

Так, ми створюємо тестовий зразок. Врахуйте, що вартість одного зразка в рази більша ніж оптова ціна за одиницю. Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити тестовий екземпляр, щоб уникнути подальших проблем із цілою партією.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді на вибір замовника:

 • перемотування; стрепінг стрічкою;
 • перемотування стрепінг стрічкою + захисна плівка;
 • на палеті та без неї.

При плануванні доставки просимо враховувати військові та форс-мажорні обставини.

 • ми використовуємо власний вантажний транспорт;
 • користуємося послугами транспортних компаній Нова Пошта, УкрПошта, Meest та ін.;
 • виконуємо доставку по Києву та в регіони України;
 • здійснюємо щоденні доставки невеликими партіями.

ТАКОЖ МИ ВИГОТОВЛЯЄМО

Методи посилення упаковки за допомогою кутків із гофрокартону

Існують такі варіанти використання захисних куточків із гофрокартону:

 1. Захист штабелю від розсипу. З боків штабеля гофроящиків на піддоні встановлюють вертикально 4 кутники. Далі конструкцію стягують поліпропіленовою стрічкою.
 2. Захист коробки від продавлювання. Кутки, у такому випадку, утворюють свого роду ребра жорсткості всередині упаковки.

Такі вироби використовуються не тільки в транспортній тарі. Другою за обсягом закупівель такої продукції є меблева промисловість. Кутки для меблів із гофрокартону — це гарантія безпеки від відколів країв столів, шаф та інших предметів інтер’єру.

Переваги захисних кутників із гофрокартону

Захисний куточок з гофрокартону має наступні переваги:

Універсальність

За рахунок простої конструкції захисний кутник з гофрокартону може використовуватися для продукції різних розмірів.

Простота використання

Картонні куточки збираються дуже швидко та просто, буквально у кілька рухів.Вони не вимагають проклеювання. Тому їх так зручно використовувати у масовому виробництві.

Ефективність

Пакувальний куточок захищає грані предметів від сколів.

Виріб знаходиться у зафіксованому положенні. Але між ним та зовнішнім кофром залишається простір. Завдяки цій особливості вміст не треться об стінки коробки і його легко діставати.

Функціональність

Захисний куточок з гофрокартону може бути самостійним упакуванням.

Не всім предметам потрібна посилена оболонка, але все ж таки, елементи, що випирають, легко вразливі. Щоб зберегти речі у первісному вигляді, досить надіти гофрокартонний кутник на кути, наприклад, картини або стільниці та обмотати поліпропіленовою плівкою. Таким чином вони будуть надійно захищені від бруду та подряпин.

Щоб додати жорсткість коробкам під час палетування, використовуйте комбінацію куточків та стреп-стрічки. Для цього кутки встановлюються на межі штабелю, а потім їх обмотують стреп-стрічками. Це дозволяє встановлювати палети одну на одну.

Компанія «Галерея Пак» — це виробник куточків із гофрокартону з багаторічним досвідом. Ми є одними з лідерів з виробництва гофрокартону та виробів з нього у Києві. Якщо ваша компанія шукає надійного постачальника пакувальних матеріалів, то «Галерея Пак» — це найкращий вибір для вас.

Щоб купити захисний кутник з гофрокартону в Києві оптом або замовити його доставку в будь-яку точку України, зв’яжіться з нашим менеджером зручним для вас способом. Наш спеціаліст відповість на всі ваші запитання та організує відправлення вашого товару у зручне для вас місце.