Виробництво самозбірних коробок

Ціна від 6 грн.

Виробництво самозбірних коробок в Києві на замовлення

Єдиний вид упаковки, що складається з цільного листа гофрокартону — це самозбірна тара. «Галерея Пак» здійснює виробництво самозбірних коробок, а також організовує доставку таких виробів у будь-яку точку України. Вся наша продукція відрізняється високою якістю та повністю відповідає стандартам ДСТУ.

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 3, 5; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий чи готівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія.

1500 М²

ВИРОБНИЧИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

16 ВЕРСТАТІВ

ПАПЕРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

17 ФАХІВЦІВ

ЯКІ СТВОРЮЮТЬ ВАШУ КОРОБКУ

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Область застосування самозбірних коробок

Самозбірні коробки на замовлення — це досить поширена послуга через те, що така тара має досить широку сферу застосування. Зокрема, така упаковка використовується для:

 • зберігання та транспортування кондитерських виробів. В даному випадку, самозбірний гофрокороб не тільки надійно захистить десерт при перевезенні, але й запобігатиме випадковому його пошкодженню при розпаковуванні;
 • пакування різних непродовольчих товарів в інтернет-магазинах. Виготовлення самозбірних коробок передбачає нанесення ліній вигинів, що дозволяє швидко зібрати тару та оперативно надіслати товар клієнту;
 • пакування подарунків та різної сувенірної продукції. В даному випадку рекомендуємо вам скористатися послугою «самозбірні коробки на замовлення», результатом якої стане міцна тара з індивідуальним принтом;
 • відправлення товарів транспортними компаніями, що передбачає часті перевалки у поштових терміналах. Коробки з трьох або п’ятишарового гофрокартону надійно захистять вантаж від механічних пошкоджень у разі удару або падіння.

Тепер, коли ви знаєте, для яких цілей можна використовувати самозбірну гофротару, розглянемо основні переваги такої упаковки.

2, 3, 4, 5

ШАРІВ КАРТОНУ

1,5-2,5 мм

ВИСОТА РЕБРА

>450

ВАРІАНТІВ КОРОБОК

Переваги самозбірних коробок

Як ви вже напевно здогадалися, основна особливість коробок даного виду полягає в тому, що для їх складання не потрібно додаткових елементів у вигляді скотчу або металевих скоб. Однак крім цього, самозбірні коробки також мають всі властивості класичної гофротари, а саме:

 • відсутність у складі шкідливих компонентів, що робить таку упаковку абсолютно безпечною як для здоров’я людини, так і для навколишнього середовища. Однак нагадаємо, що не варто забруднювати природу. Якщо коробка вам вже не потрібна, віднесіть її до найближчого сміттєвого бака або здайте до пункту прийому вторинної сировини;
 • невеликі габарити (у складеному вигляді) та вага, що дозволяє суттєво заощадити на доставці та зберіганні гофротари;
 • можливість нанесення друку. Самозбірні коробки з логотипом — це додатковий спосіб заявити про свою компанію на ринку. Такий рекламний інструмент значно підвищить імідж вашої компанії в очах клієнтів. Також, друк дозволить красиво оформити подарункову упаковку, надавши їй, тим самим, більш презентабельний зовнішній вигляд;
 • доступна вартість.

«Галерея Пак» виконує виготовлення самозбірних коробок на замовлення з доставкою по Україні. Телефонуйте або пишіть нам прямо зараз і особисто оцініть усі переваги використання нашої продукції.

Якщо у вас залишились запитання стосовно данного різновиду гофротари, ви завжди зможете задати їх нашим фахівцям. У разі необхідності, наш менеджер надасть розгорнуту консультацію та порадить оптимальний для вас варіант упаковки.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СВОЮ УПАКОВКУ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа