Виробництво гофрокартону та гофротари у Києві оптом

Ціна від 5 грн.

«Галерея Пак» пропонує послуги з виробництва гофрокартону в Києві на замовлення. Наші промислові потужності оснащені передовим обладнанням, а штат співробітників має великий практичний досвід роботи у даному напрямку. Завдяки цим факторам ми готові виготовляти картонні коробки для упаковки для будь-яких товарів, в незалежності від їх форми та розміру.

Ретельний контроль на всіх етапах виробництва гофротари гарантує високу якість продукції. Ми пропонуємо величезний вибір міцної упаковки для будь-яких видів товарів, конкурентні ціни та знижки на оптові партії продукції. При необхідності ми можемо розмістити на упаковці ваш логотип, маркувальні знаки або інший друк.

Наша компанія однаково зацікавлена ​​як в оптових, так і невеликих замовленнях, тому у нас ви зможете придбати гофротару в будь-яких обсягах. Дбати про доставку не доведеться — ми подбаємо про це за вас. Адже «Галерея Пак» — це найкращій виробник гофрокартону в Києві.

Усі цикли виробництва гофрокартону та гофротари розміщені в одному приміщенні, а також інтеграція з друкарнею «Галерея Принт»  – все це дозволяє нам якнайшвидше виконувати найвибагливіші замовлення.

1500 М²

ВИРОБНИЧИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

16 ВЕРСТАТІВ

ПАПЕРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

17 ФАХІВЦІВ

ЯКІ СТВОРЮЮТЬ ВАШУ КОРОБКУ

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чому виробництво гофрокартону таке потрібне?

Дерев’яні та пластикові короби практично повністю витіснені з ринку, оскільки їм на зміну прийшла тара із натуральної сировини. Існує цілий список причин, через які картонна упаковка стала настільки популярною у всьому світі. Розглянемо основні їх:

  1. Екологічність. Матеріал легко передається ресайклінгу, завдяки чому його можна використовувати повторно необмежену кількість разів. Розкладання картону, у свою чергу, відбувається за 2-3 роки, не представляючи небезпеки для довкілля.
  2. Дешевизна сировини. Гофрокартон виготовляється з відходів, що поставляються деревообробними заводами. Саме тому така гофротара коштує недорого навіть у великих обсягах.
  3. Достаток варіацій. Картон підходить для зберігання та перевезення будь-яких товарів, будь то овочі, косметика, побутова техніка чи меблі. Все залежить від типу тари та класу картону, використаного для виробництва коробок з гофрокартону.
  4. Можливість оформлення. Картон сам собою виглядає стильно і мінімалістично. Оскільки за своїми властивостями він схожий із звичайним папером, на поверхню коробки можна легко нанести графічне оформлення. Сам матеріал дозволяє виготовляти гофротару різної форми на замовлення.
  5. Висока міцність. Незважаючи на свою схожість з папером, картон добре протистоїть ударним навантаженням та вібрації. Саме тому короби часто використовуються при переїздах та у сфері вантажоперевезень. Ненавмисно пошкодити структуру поверхні листа досить складно, а у випадку з багатошаровим гофрокартоном практично неможливо.

«Галерея Пак» займається виробництвом гофротари будь-якого типу. Щоб зробити замовлення, достатньо зв’язатися із нашими консультантами за телефоном. Фахівці радо проконсультують вас на тему вибору та порадять оптимальний вид упаковки для вашого бізнесу.

2, 3, 4, 5

ШАРІВ КАРТОНУ

1,5-2,5 мм

ВИСОТА РЕБРА

>450

ВАРІАНТІВ КОРОБОК

Як відбувається співпраця?

Після подання заявки, ваше замовлення розраховується менеджерами організації. Наші співробітники зв’яжуться з вами та поінформують на тему підсумкової вартості та термінів виготовлення упаковки з гофрокартону. Завдяки автоматизованому виробництву навіть великі партії виробляються не більше ніж за 5 днів.

Терміни виготовлення залежить від складності замовлення. Ми надаємо послуги з розробки індивідуальної тари з друком на поверхні. Якщо ви бажаєте брендувати власну продукцію, ми з радістю допоможемо вам у цьому!

Наші переваги

  • великий досвід у виробництві гофрокартону та виробів з нього;
  • регулярні та безперебійні поставки сировини;
  • виконання замовлення за 1-5 днів з моменту оплати;
  • конкурентні ціни та знижки на оптові партії;
  • величезний вибір продукції.

Ми зацікавлені у співпраці з клієнтами на довгостроковій основі, тому пропонуємо максимально лояльні для клієнта умови спільної роботи.

«Галерея Пак» — це швидке виготовлення гофрокартону в Києві за доступною ціною.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СВОЮ ГОФРОТАРУ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа