Картонні лотки для фруктів чи як зберегти свіжість яблук?

Яблука — це досить ходовий товар, який користується попитом серед споживачів протягом усього року. Для того, щоб плоди максимально довго зберігали свою свіжість і вітаміни, що містяться в них, потрібно заздалегідь задуматися про правильне їх зберігання. Як організувати цей процес та яку роль у цьому відіграють картонні лотки для фруктів — про це ми розповімо у даному матеріалі.

Картонний лоток для фруктів

Основні правила зберігання яблук

При зберіганні таких плодів слід дотримуватись кількох основних правил, які допоможуть зберегти свіжість фруктів максимально довго:

Збір

Даний етап не має прямого відношення безпосередньо до збереження фруктів, але також є дуже важливим. Збір плодів слід проводити тоді, коли вони мають середній ступінь зрілості — кислий смак та товсту шкіру. Збирати яблука слід акуратно, намагаючись не пошкодити.

Мийка

Мити яблука не варто, тому що вони мають природний восковий наліт, який допомагає захистити їх від передчасного гниття.

Викладка

Викладати плоди в картонні фруктові лотки потрібно поштучно, а не навалом. Так ви не тільки зможете запобігти пошкодженню яблук, але й зможете організувати їхню красиву презентацію для продажу.

Обгортання

Кожен плід рекомендується обернути папером або серветкою. Також можна додатково присипати покладені в лоток яблука деревною тирсою, піском або лушпинням гречки.

Картонний ящик для фруктів

Зберігання

Зберігати покладені в картонні лотки під фрукти яблука рекомендується у темному приміщенні з температурою від +3 до +5°. Це може бути льох або спеціально обладнаний склад. Не рекомендується зберігати плоди поряд з овочами, такими, наприклад, як картопля або морква. В такому випадку, яблука можуть увібрати в себе нехарактерний для них запах.

Ми вже згадували, що в якості тари для зберігання плодів рекомендується використовувати спеціальні картонні лотки для фруктів. Тепер ми більш детальніше розповімо про переваги такої упаковки.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Плюси використання картонних лотків для фруктів

Картонні лотки для сушіння фруктів мають цілу низку переваг у порівнянні, наприклад, з пластиковою або дерев’яною тарою, а саме:

 • менша вага, що суттєво полегшує процес проведення вантажно-розвантажувальних робіт та дозволяє заощадити на логістичних послугах;
 • високу міцність. Завдяки наявності в конструкції ящиків кількох шарів гофри, така тара добре протистоїть механічним ушкодженням та ударам;
 • простота утилізації. Целюлоза, яка є основним матеріалом таких виробів, розкладається у природних умовах менш ніж за рік та не завдає при цьому шкоди навколишньому середовищу;
 • можливість нанесення друку на стінки картонних лотків для фруктів, що перетворює їх на рекламний носій;
 • низька вартість, що зумовлено невисокою ціною матеріалу.

Щоб купити картонні лотки для фруктів в Києві або отримати додаткову консультацію з питань, що вас цікавлять, зв’яжіться з нашим фахівцем будь-яким зручним для вас способом. Наш співробітник надасть всю необхідну інформацію, оперативно оформить замовлення та організує його відправку в будь-яку точку України.

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 3; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий чи готівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія (Нова Пошта, Укр Пошта).


При плануванні доставки просимо враховувати військові та форс-мажорні обставини.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа