Гофрокороб від виробника

Ціна від 4 грн.

Гофрокороб від виробника в Києві на замовлення

Коробки з гофрокартона є універсальною упаковкою, оскільки завдяки своїм особливостям можуть використовуватися для транспортування практично всіх груп продовольчих та непродовольчих товарів. В «Галерея Пак» ви завжди зможете замовити гофрокороб від виробника або оформити доставку такого виробу в будь-який куточок України.

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 3, 5; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий чи готівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія.

Переваги гофрокоробів

Замовивши гофрокороб оптом від виробника «Галерея Пак», ви на особистому прикладі зможете переконатися у наступних перевагах такої упаковки:

 • високий показник екологічності, що досягається завдяки використанню натурального матеріалу (целюлози) при виготовленні гофротари. Завдяки цій особливості упаковка з гофрокартону абсолютно безпечна для здоров’я людини та навколишнього середовища. У природних умовах картон розкладається менш ніж за 1 рік. Але, як правило, до цього справа не доходить, оскільки пошкоджені короби частіше потрапляють на пункти вторинної сировини, ніж на звалище;
 • виробники гофрокоробів гарантують надійний захист товару від пошкоджень під час транспортування. І це не пусті слова. Така упаковка дійсно запобігає механічним пошкодженням її вмісту при випадкових падіннях або ударах;
 • широкий асортимент продукції з гофрокартону, а також можливість виготовлення гофрокоробу на замовлення за індивідуальним проектом;
 • зручність транспортування та зберігання, що обумовлено невеликими розмірами (у складеному вигляді) та вагою виробів;
 • виробництво гофрокоробів також передбачає нанесення друку на зовнішню поверхню упаковки. Це може бути логотип, слоган чи будь-який інший графічний контент. Завдяки такій операції, тара перетворюється на потужний маркетинговий інструмент, який абсолютно безкоштовно рекламуватиме вашу компанію протягом тривалого часу;
 • доступна ціна. У більшості випадків такі вироби виготовляються з вторинної сировини, яка коштує відносно недорого. Тому підсумкова вартість картонної упаковки є цілком прийнятною для будь-якого виду бізнесу.

Вражає, чи не так? Якщо вам потрібен гофрокороб оптом на замовлення, зверніться до «Галерея Пак». Ми оперативно виготовимо потрібний вам варіант упаковки та організуємо її відправлення до будь-якої точки України.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Асортименти гофрокоробів від «Галерея Пак»

“Галерея Пак” вже не перший рік на ринку, тому наш асортимент достатньо великий. Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

 1. Чотириклапанні гофрокороби, які є найбільш поширеним варіантом картонної тари, тому що підходять для упаковки практично будь-якого товару.
 2. Гофрокороб п’ятишаровий, який відрізняється підвищеною міцністю та здатний витримувати вагу до 80 кг.
 3. Самозбірні гофрокороби, для складання яких не потребує будь-яких спеціальних інструментів та навичок.
 4. Гофрокороба з друком, які дозволять вам підвищити статус вашої компанії на ринку та в очах клієнтів.

Це лише основний список того, що ми випускаємо. З повним асортиментом нашої продукції ви зможете ознайомитись тут.

Пам’ятайте, що гофрокороба на замовлення у Києві та Україні — це лише виробник «Галерея Пак». Щоб купити картонну упаковку або отримати додаткову інформацію, зверніться до наших менеджерів. Наш фахівець розгорнуто проконсультує вас по цікавлячих питаннях, допоможе визначитися з потрібним вам видом гофротари та оперативно переправе замовлення на виробничу ділянку нашого підприємства.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СВОЮ УПАКОВКУ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа