короб архівний цільний, з кришкою

Короб архівний

Короб архівний – спеціальна коробка для зберігання та перевезення документів. Сфера її застосування значно ширша, ніж використання в архівах. Вони у ході у всіх організаціях, де є документообіг.

Короби архівні для діловодства складаються з корпусу прямокутної форми та кришки. Кришки можуть бути різної конструкції:

 • зйомними;
 • з’єднаними із корпусом.
 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 3, 5; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія.

Деякі короби мають прорізані ручки для перенесення, є коробки і без них. Рекомендуємо вибирати короби із клапанами для перенесення, як показує практика, архів часто доводиться переставляти, витягувати документи.

Для виготовлення архівних коробів використовується міцний гофрокартон, що дозволяє їх складувати в кілька рядів.

Конструктивні особливості дозволяють використовувати архівні коробки не тільки для зберігання документів. Їх можна поставити вдома, в гаражі для зберігання речей, одягу, фотографій та ін.

Переваги використання архівного короба для зберігання документів

Завдяки коробкам архів перестав бути вкритий пилом. Вся документація знаходиться у коробах, зі щільно закритими кришками. Їх використання також дозволяє впорядкувати документацію. У процесі зберігання папірці можуть губитися, плутатися. Використання коробок дозволяє значно упорядкувати цей процес.

Використання архівних коробів дозволяє збільшити строк збереження документів. Тут вони захищені від променів ультрафіолету, бруду, вологи. До того ж, картонні коробки нешкідливі. Картон – екологічно чистий та безпечний матеріал. Зберігання ящиків не завдає шкоди здоров’ю співробітників.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Де придбати короби архівні

Компанія «Галерея Пак» пропонує коробки архівні формату А3, А4 з гофрокартону. Як з ручками, так і без.
Більшість покупців вважають за краще купувати архівні короби з бурого гофрокартону. Вони досить надійні. Можна замовити й архівні коробки з білого гофрокартону. Вони коштують дорожче, але мають більш презентабельний вигляд. Їх вибір доцільний у тому випадку, якщо архів зберігається у фронт-офісі. Для закритих приміщень, в яких практично не буває сторонніх людей, вони не потрібні, оскільки коштують дорожче за бурі. Надійність обох видів однакова. Різниця лише у зовнішньому вигляді. Досить часто замовляють короб архівний бежевий 480х325х295 із гофрокартону. Він коштує недорого та підходить практично для всіх документів.

Часто покупці замовляють архівний короб Т24 з гофрокартону, призначений для короткострокового зберігання документів. Він коштує недорого, можна використовувати для зберігання документів протягом трьох або п’яти років. Для зберігання архіву невеликого розміру, потрібен архівний короб 150 мм. з гофрокартону. Як бачите, варіантів багато. Підібрати оптимальний для вашої компанії, допоможе наш менеджер. Його допомога допоможе оптимізувати архів, тим самим заощаджуючи дорогоцінне місце.

«Галерея Пак» пропонує архівні коробки різних видів. Можливий розрахунок за готівку та безготівкова оплата.

Якість гарантуємо. Усі короби виготовлені із міцного картону, що дозволяє їх ставити один на інший. Продукцію виготовлено за державними стандартами. Вона надійна та довговічна.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СВОЮ УПАКОВКУ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа