Коробка для пляшки з картона

   Ціна від 4 грн.

Коробка для пляшки з картону

Пляшка хорошого алкоголю або домашнього лікеру, піднесена в подарунок, повинна мати не тільки красиву, але й екологічно чисту упакувку. Коробки з картону не тільки створюють цікаве перше враження про ваш подарунок, а й служать хорошим захистом від ударів. У нашому магазині, ви можете знайти, як базові коробки з кришкою або без неї, а також інші цікаві моделі. Що також важливо, коробки виробляються з гофрокартону, який екологічно чистий.

Підібравши правильну коробку для пляшки з картону, одержувач зможе насолоджуватися вашим подарунком довгі роки. Завдяки міцній коробці з гофрокартону, при падінні пляшка не розіб’ється. Ви можете і для себе придбати таку коробку, щоб зберігати інші скляні речі.

 • матеріал: гофрокартон;
 • сировина: картон 140 г/ м²;
 • профілі: B, E;
 • шарів: 3; 
 • колір картону: білий, бурий;
 • можливість друку: флексо, шовкотрафарет чи офсетний друк.

Так, ми створюємо тестовий зразок.  Ми рекомендуємо перед основним замовленням виготовити зразок щоб протестувати його з вашим продуктом.

Вироби з гофрокартону поставляються у складеному вигляді за бажанням:

 • обмотка стрепінг стрічкою по 50-100 коробок;
 • обмотка захисною плівкою;
 • на палеті.

Ми працюємо за передоплатою.
Оплата за реквізитами безготівковий розрахунок.


Самовивіз: з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт)
просп. Академіка Корольова 9, “Галерея Пак”.
У нас діє система перепусток, тому погодьте свій приїзд заздалегідь.

Доставка по Києву: є можливість доставки невеликими партіями на запит. Здійснюємо своїм вантажним транспортом.

Доставка по Україні: наш вантажний транспорт або будь-яка транспортна компанія.

Чому варто використовувати картонну упаковку для пляшок?

З кожним роком, все більше людей цінують те, що їх оточують екологічні продукти. Саме таким є картон, оскільки він на 100% придатний для вторинного перероблювання. Крім того, картон дуже жорсткий, що робить його ідеальним захистом для крихких речей. Крім того, ви можете доповнити таку коробку будь-яким написом або логотипом компанії. І в момент, коли ви будете підносити подарунок, одержувач буде приємно здивований.

Коробки з гофрокартону можуть з першого погляду здаватися суворими. Але досить прикрасити їх чимось привабливим, наприклад, бантом, стрічкою або логотипом, так зовнішній вигляд стає більш пристойним і привабливим. Ваш одержувач буде в захваті від такого цікавого пакування.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Переваги коробок із картону

Коробки під пляшку із картону мають низку переваг. Завдяки своїм особливостям, клієнти обирають саме таке пакування, тому що:

 • Вони міцні. Коробки для пляшок із гофрокартону міцніші завдяки рифленню.
 • Універсальні. Подаровану коробку можна використовувати для зберігання будь-яких речей, не тільки пляшок.
 • Практичні. Картонна коробка для однієї пляшки та декількох компактні, не займають багато місця.
 • Екологічно чисті та придатні для вторинного перероблення. На відміну від інших матеріалів, таке пакування екологічне і безпечне. Коробки придатні для вторинного перероблення, тому їх можна використовувати повторно.
 • Широкі можливості дизайну та друку. З таким пакуванням відкривається море можливостей. Ви можете використовувати коробки, як для пакування свого бренду, прикрасивши логотипом, або ж як подарунок.
 • Відносно низька вартість. Дійсно, таке пакування в рази дешевше, ніж пластмасові або дерев’яні альтернативи.

Кожна з упаковок здатна підкреслити ноу-хау виробника. Якщо правильно підібрати коробку, ви зможете підкреслити статус виробника пляшки вина, лікеру або ігристого. І для цього зовсім не потрібно купувати дороге та помітне пакування.

Де купити картонну коробку?

В асортименті “Галерея Пак” є як індивідуальне картонне пакування для пляшок, так і більші коробки, призначені для пакування великої кількості пляшок. Завдяки розділеним блокам пляшки не будуть стикатися одна з одною. Наші коробки з гофрокартону дозволять вам ефективно упакувати будь-який спиртний напій для особливого випадку.

Додайте шикарний штрих до будь-якого подарунка за допомогою коробки для пляшок із роздільником від нашої компанії.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СВОЮ УПАКОВКУ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа