Виробництво упаковки з гофрокартону в Києві

Виробництво упаковки з гофрокартону

Ціна від 5 грн.

Зважаючи на свої унікальні властивості, такі як: екологічність, міцність, простота обробки та інші, гофрокартон є одним із найбільш затребуваних матеріалів для виготовлення тари різного формату та дизайну. «Галерея Пак» здійснює виробництво упаковки з гофрокартону у Києві з доставкою по Україні. Ми гарантуємо високу якість своєї продукції та доступні ціни.

1500 М²

ВИРОБНИЧИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

16 ВЕРСТАТІВ

ПАПЕРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

17 ФАХІВЦІВ

ЯКІ СТВОРЮЮТЬ ВАШУ КОРОБКУ

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Переваги тари з гофрокартону

Виробництво тари з гофрокартону дуже трудомісткий процес. Однак готові вироби мають цілу низку переваг у порівнянні з упаковкою з пластику, а саме:

 • невелика вага та розміри, що дозволяє значно заощадити на послугах логістики та зберігання;
 • екологічність за рахунок використання при виробництві виробів із гофрокартону натурального матеріалу — целюлози. Завдяки даній властивості тара розкладається в природних умовах менш ніж за рік та не шкодить навколишньому середовищу;
 • простота утилізації та можливість повторного використання матеріалу;
 • можливість нанесення друку у вигляді логотипу компанії, її реквізитів та будь-якого іншого текстового чи графічного контенту. Така процедура перетворює гофротару на потужний рекламний інструмент, який дозволяє розширити коло ваших потенційних клієнтів та підвищує імідж вашої компанії на ринку.

Але одна з головних переваг таких виробів — їхня невисока ціна. Сировина для виробництва гофрокартону є досить недорогою, тому ми забезпечуємо невисоку вартість своїх виробів для кінцевого споживача.

2, 3, 4, 5

ШАРІВ КАРТОНУ

1,5-2,5 мм

ВИСОТА РЕБРА

>450

ВАРІАНТІВ КОРОБОК

Асортимент упаковки із гофрокартону від «Галерея Пак»

Нижче ми наведемо лише основні види упаковки з гофрокартону, які виготовляє наша компанія. З повним переліком продукції ви зможете ознайомитись тут – Картонні коробки.

 1. Стандартні чотириклапанні короби, які виготовляються із трьох- або п’ятишарового гофрокартону. Такі вироби мають високу міцність, надійність і можуть використовуватися для транспортування найрізноманітнішої продукції.
 2. Самозбірні гофрокороби, назва яких говорить сама за себе. Щоб зібрати таку упаковку з гофрокартону, вам не знадобиться будь-яких спеціальних інструментів та умінь. Сам процес збирання не займе у вас більше 1 хвилини.
 3. Лотки для транспортування овочів та фруктів, які мають спеціальні вентиляційні отвори, завдяки чому ваш товар збереже свою свіжість навіть при тривалому транспортуванні.
 4. Упаковка для великогабаритних вантажів, особливістю якої є здатність витримувати велику вагу та забезпечувати надійний захист вміщених у них виробів.

Виробництво виробів із гофрокартону в Києві — наша основна спеціалізація, тому ми можемо похвалитись рядом переваг перед іншими аналогічними компаніями.

Переваги виробництва упаковки з гофрокартону у «Галерея Пак»

З переваг співпраці з нами наші клієнти відзначають наступні моменти:

 • компетентний персонал, який завжди готовий допомогти у разі потреби;
  оперативне виготовлення будь-якого тиражу виробів;
 • можливість нанесення різних видів друку;
 • доставка по Україні;
  доступна вартість.

Щоб замовити та купити упаковку з гофрокартону, зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом. Наш компетентний персонал завжди надасть вам всю необхідну інформацію, допоможе визначитися з упаковкою та швидко передасть ваше замовлення на виробничу лінію нашого підприємства.

«Галерея Пак» — лідер серед компаній по виробництву упаковки з гофрокартону.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ ВИРОБНИЦТВО УПАКОВКИ

Укроборонпром
НОВУС
Липтон
Хайнекен
Несквик
Бакарди
Доминос пицца
iqos логотип
Милупа